Klub młodzieżowy KONTRAST – sezon I zakończony! Relacja.

Udostepnij artykuł

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

KONTRAST – to spotkanie młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Przezwyciężają swoje ograniczenia i szukają odpowiedzi na pytania. Nazwa wzięła swój początek w dualizmie świata. Czarne – białe, dobre – złe? Oto pytania, na które staraliśmy się odpowiedzieć.

Co miesiąc w Domu Nauczyciela odbywało się tematyczne spotkanie. Na żadnym z nich nie zabrakło pysznego jedzonka oraz dobrej zabawy. W czasie Bożego Narodzenia w świątecznej atmosferze spędzaliśmy czas na kolędowaniu i budowaniu relacji wewnątrz grupy.

Tuż po nowym roku staraliśmy się zaplanować nasze życiowe cele, kierunek w życiu oraz ułożyć właściwie swoje priorytety. Innym razem zastanawialiśmy się jaki ślad pozostawimy po sobie na ziemi. Zastanawialiśmy się na ile każdy z nas ma wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

W czasie Walentynek odbyły się warsztaty dotyczące związków. Niejednokrotnie na „Kontrast” przybywali goście, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami i historią życia. Był to niezwykły rok, pełen refleksji i głębi. Już wkrótce drugi sezon!

Dołącz do naszej grupy na Facebooku bądź na bieżąco!
https://www.facebook.com/groups/klubKontrast

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Zobacz również: