Tydzień pozytywnych inicjatyw 2021 Gorlice

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw

W tym roku TPI odbędzie się w Gorlicach już po raz ósmy. W ramach akcji prowadzone będą różne happeningi i eventy, które mamy nadzieję pozytywnie zaskoczą mieszkańców Gorlic.

Codziennie w godzinach 10.30 – 12.30 oraz 15.30 – 18.30 odbywać się będą różne zajęcia i atrakcje dla dzieci (sportowe, artystyczne, dmuchaniec, trampolina, warsztaty, itd.).

Wieczorami, od godziny 19.30 będzie prowadzony Klub Młodzieżowy Kontrast.

Nie zabraknie też ciekawych wydarzeń, dostępnych dla wszystkich, także tych starszych, którzy będą mogli wziąć udział w Gorlicjadzie, pikniku czy spotkaniu z podróżnikiem.

W czasie TPI prowadzona będzie także kampania profilaktyczna „No promil-No problem.

Akcja prowadzona jest w 100% przez wolontariuszy, wszystkie zajęcia i dostępne atrakcje są DARMOWE.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na facebooku – https://www.facebook.com/ponadograniczeniami gdzie pojawia się wiele informacji na bieżąco.

Oficjalna strona wydarzenia na FB

ZAPISY NA WYBRANE WYDARZENIA

Na niektóre wydarzenia, takie jak Turniej szachowy czy Gra miejska Gorlicjada obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji poniżej. 

Gambit TPI – Turniej szachowy

Osoba kontaktowa: Grzegorz, tel: 697 266 321, lub przez Messenger lub na maila: kontakt@ponadograniczeniami.org

GORLICJADA – gra miejska

Osoba kontaktowa: Tatiana, tel: 609 486 122, lub przez Messenger lub na maila: kontakt@ponadograniczeniami.org
Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami. Głównymi partnerami i sponsorami są: Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa w Gorlicach oraz Miasto Gorlice.

Akcja ta ma na celu pomaganie potrzebującym, inspirowanie ludzi do pozytywnych działań na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności, promowanie uniwersalnych wartości chrześcijańskich tj. bezinteresowność, miłość, dobroć, uczciwość, szacunek, współczucie oraz zdrowego, wolnego od nałogów i wszelkich uzależnień życia.