Tydzień Pozytywnych Inicjatyw 2016 – zapowiedź

Udostepnij artykuł

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniach 31 lipca do 6 sierpnia br. na terenie naszego miasta Gorlice, po raz trzeci przeprowadzony zostanie projekt pt.: Tydzień pozytywnych inicjatyw!

Akcja ta ma na celu inspirowanie ludzi do pozytywnych działań na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności, promowanie uniwersalnych wartości chrześcijańskich tj. miłość, dobroć, uczciwość, szacunek, współczucie oraz zdrowego, wolnego od nałogów i wszelkich uzależnień życia.

W ramach Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw planujemy prowadzić serię happeningów i eventów, które pozytywnie zaskoczą mieszkańców Gorlic.

W programie, jak co roku zajęcia dla dzieci, trampolina, ślizgawka, festiwal gier planszowych, piknik rodzinny z konkursami i atrakcyjnymi nagrodami oraz rozgrywki sportowe: Turbo-Kozak, Turniej w Kosza (tu również nie zabraknie nagród!).

Pojawią się też nowe wydarzenia – wieczorne kluby młodzieżowe czy rozgrywki w Speed Badmintona! Pojawią się też niespodzianki…

Planujemy również organizować różne akcje społeczne dla lokalnej społeczności i miasta (np. trzepanie dywanów, sprzątanie najbardziej uczęszczanych ulic, pomoc osobom starszym i schorowanym).

Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a, gdzie będą pojawiać się wszystkie informacje na bieżąco!

Wszystkich Gorliczan już teraz serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany przez Miasto Gorlice.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Zobacz również: