W dniach 31 lipca do 6 sierpnia br. na terenie naszego miasta Gorlice, po raz trzeci przeprowadzony zostanie projekt pt.: Tydzień pozytywnych inicjatyw!

Akcja ta ma na celu inspirowanie ludzi do pozytywnych działań na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności, promowanie uniwersalnych wartości chrześcijańskich tj. miłość, dobroć, uczciwość, szacunek, współczucie oraz zdrowego, wolnego od nałogów i wszelkich uzależnień życia.

W ramach Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw planujemy prowadzić serię happeningów i eventów, które pozytywnie zaskoczą mieszkańców Gorlic.

W programie, jak co roku zajęcia dla dzieci, trampolina, ślizgawka, festiwal gier planszowych, piknik rodzinny z konkursami i atrakcyjnymi nagrodami oraz rozgrywki sportowe: Turbo-Kozak, Turniej w Kosza (tu również nie zabraknie nagród!).

Pojawią się też nowe wydarzenia – wieczorne kluby młodzieżowe czy rozgrywki w Speed Badmintona! Pojawią się też niespodzianki…

Planujemy również organizować różne akcje społeczne dla lokalnej społeczności i miasta (np. trzepanie dywanów, sprzątanie najbardziej uczęszczanych ulic, pomoc osobom starszym i schorowanym).

Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a, gdzie będą pojawiać się wszystkie informacje na bieżąco!

Wszystkich Gorliczan już teraz serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany przez Miasto Gorlice.