TYDZIEŃ POZYTYWNYCH INICJATYW 2018

23-29.07.2018

Zobacz pełnowymiarowy plakat.

 

Pobierz Plakat

Opis wydarzenia

W wyżej wymienionych dniach odbędzie się już po raz piąty w Gorlicach Tydzień Pozytywnych Inicjatyw.

Jest to akcja, która ma na celu inspirowanie ludzi do pozytywnych działań na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności, zapewnienie atrakcyjnych wakacji dla dzieci i młodzieży, promowanie uniwersalnych wartości chrześcijańskich tj. miłość, dobroć, uczciwość, szacunek czy współczucie oraz zdrowego, wolnego od nałogów i wszelkich uzależnień życia.

W ramach tegorocznego Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw prowadzone będą różne happeningi i eventy, które pozytywnie zaskoczą mieszkańców Gorlic.

W programie, jak co roku:

  • liczne zajęcia, gry, zabawy i konkursy dla dzieci
  • darmowa, duża dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, ślizgawka
  • festiwal gier planszowych
  • piknik rodzinny z konkursami i wieloma atrakcjami dla całej rodziny
  • wieczorne kluby młodzieżowe „Kontrast”
  • rozgrywki i zawody sportowe z cennymi nagrodami
  • kampania profilaktyczna „No promil-No problem”
  • warsztaty żonglowania (yoyo, kendama, piłeczki)

Nowością w tym roku będzie gra terenowa Panoo, w której mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani bez względu na wiek. Maluszki mogą brać udział z rodzicami.

Ponadto, w czasie Festiwalu Gier Planszowych odbędą się oficjalne eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan 2018. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów TUTAJ.

W piątek i w sobotę wieczorem, kolejno na klubie młodzieżowym KONTRAST oraz w czasie wieczoru uwielbienia w Domu Nauczyciela pojawi się gość specjalny – pedagog, autor i raper – Dobromir Makowski, który podzieli się z Gorliczanami swoją niesamowitą historią i zachęci do życia w wolności, z pasją.

W czasie TPI 2018 będą również prowadzone różne akcje społeczne dla lokalnej społeczności i miasta takie jak trzepanie dywanów, sprzątanie najbardziej uczęszczanych ulic, pomoc osobom starszym i schorowanym, itp.).

Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a, gdzie na bieżąco będą pojawiać się wszystkie informacje – https://www.facebook.com/ponadograniczeniami.

Oficjalne wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1892698560794515/

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Akcja prowadzona jest w 100% przez wolontariuszy, wszystkie zajęcia są DARMOWE.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami. Głównymi partnerami i sponsorami są: Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa w Gorlicach oraz Miasto Gorlice.

PARTNERZY:

PATRONAT MEDIALNY